Contact

Is uw interesse gewekt, heeft u een vraag of wilt u iets anders kwijt?


Neem dan contact op met ATAG via 0544- 391 777 of bel rechtstreeks met één van onze collega's:


Eugène Wissing

Sr. Business Development Manager
T 06-20 70 88 60,
E e.wissing@atagverwarming.com

 

Edwin Kuster
Business Development Manager
T 06-12 98 05 83
E e.kuster@atagverwarming.com
Postcodegebieden: 48-66 en 68-75.


William Lammers

Business Development Manager
T 06-20 70 88 58
E william.lammers@atagverwarming.com
Postcodegebieden: 10-21, 22-3769, 3800-3829 en 41-47.

 

Henry Konterman
Business Development Manager
T 06-53 82 83 89
E h.konterman@atagverwarming.com
Postcodegebieden: 3770-3799, 3830-4099, 6700-6799, 7600-8329, 8330-9999.

3830-4099
6700-6799
7600-8329
8330-999


Maurice Beerten

Sales Engineer
T 06-10 95 02 46
E m.beerten@atagverwarming.com
Postcodegebieden: 3770-3799, 3830-40, 48-64 en 65-8329.


John Mooij

Sales Engineer
T 06-12 98 05 85
E j.mooij@atagverwarming.com
Postcodegebieden: 10-21, 22-34, 35-3769, 3800-3829, 41-47 en 8330-99.

 

atag-pand_640x427